Oferta


picture

 

Projektowanie i instalacja systemów sygnalizacji zagrożeń


Projektujemy i instalujemy wszystkie rodzaje systemów: włamania i napadu, pożaru, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Każdy system projektowany jest w oparciu o charakterystykę obiektu, potrzeby klienta, oraz obowiązujące normy prawne. Używamy wyłącznie sprawdzonych, markowych części renomowanych producentów, między innymi: Aritech, DSC, Satel. Instalacją zajmują się technicy o wieloletnim doświadczeniu.

 

 

picture

 

Konserwacja, modernizacja oraz serwis pogwarancyjny już istniejących systemów


Regularna konserwacja systemów jest niezbędna do niezawodnego działania zainstalowanego sprzętu i zawartej w nim elektroniki, Przyjmujemy zlecenia na jednorazowy, doraźny przegląd systemu, oferujemy też umowę na konserwacje, w bardzo korzystnych cenach. Dzięki całodobowemu nadzorowi technicznemu błyskawicznie usuwamy wszelkie awarie, również w systemach założonych przez inne firmy.

 

 

picture

 

Systemy telewizji przemysłowej CCTV


Systemy CCTV wykorzystywane są dla poprawy bezpieczeństwa w bankach, instytucjach użyteczności publicznej, biurowcach, placówkach handlowych, a także na ulicach miast. Dodatkowo stosowany jest w domach prywatnych do nadzoru nad dziećmi, osobami chorymi lub w podeszłym wieku. Łącząc najnowszą wiedzę oraz dotychczasowe doświadczenie Działu Technicznego, oferujemy projektowanie, instalację, a także okresową kontrolę i konserwację urządzeń Systemu CCTV.

 

 

picture

 

Ocena zagrożeń i usługi doradztwa w zakresie bezpieczeństwa


Na zlecenie Klienta przeprowadzamy wizję lokalną obiektu i przygotowujemy analizę jego zagrożeń. Wykonujemy ocenę dotychczasowego poziomu zabezpieczeń i doradzamy, jakie rozwiązania i jaki sprzęt będą najkorzystniejsze dla naszego Klienta. Na życzenie Klienta wykonujemy wstępny kosztorys proponowanych rozwiązań. Nasza analiza może stać się punktem wyjścia do podpisania umowy na wykonanie systemu alarmowego.

 

 

picture

 

Utrzymywanie czystości budynków i terenów zielonych


Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości budynkówi terenów zielonych. Oferujemy zarówno usługę doraźną, jak i regularne sprzątanie na podstawie podpisanej umowy. Na zlecenia klienta sprzątamy biura, lokale usługowe, otoczenie budynków, odśnieżamy tereny zielone, sprzątamy po imprezach masowych i po remontach. Nasze kwalifikacje w tym zakresie potwierdzone zostały specjalistycznymi certyfikatami.

 

Opinie klientów

Obejrzyj nasze referencje!

korzystamy ze sprzĘtu firm:

 

Satel

Aritech

DSC

Novus

Siemens

Avtech